Medewerkers

U bent hier

Home > Medewerkers
Fabienne Haerinck
0479 950301
fabienne.haerinck@vormingplusgent-eeklo.be
Nel Van Vooren

nelvanvooren@hotmail.com
Tony Van de Veire

tony.vandeveire@vormingplus.be
Myriam Pauwels
09 3577450
myriam.pauwels@vormingplus.be
Veerle Bosteyn
09 2242265
veerle.bosteyn@live.be

veerle.bosteyn@vormingplus.be

Merijn Supply

merijn.supply@gmail.com

Merijn Supply is stafmedewerker ICT bij Vormingplus MZW. Hij is verantwoordelijk voor alle programma's binnen 'Digitaal & Media'. Merijn studeerde Wijsbegeerte en Vergelijkende Cultuurwetenschappen, maar in z'n beroepsleven maakte hij zich vooral nuttig op vlak van informatica. Zijn voorkeur gaat uit naar vrije en open source software. In z'n vrije tijd sleutelt Merijn nog het liefst aan een breed arsenaal aan fietsen en hij weigert koppig om grenzen te erkennen op vlak van fietsmobiliteit. Daarnaast volgt hij de internationale actualiteit en is hij een fervent muziekliefhebber, in het bijzonder van electronica en jazz.

Janusz Vanhellemont
09 2366357
januszvanh@gmail.com

Janusz Vanhellemont is educatief stafmedewerker bij Vormingplus Gent-Eeklo.

Sandrine DeWilde
09 3295479
sandrine.dewilde@vormingplus.be
Iciar Gandarias

igandarias@skynet.be
Lief Cuyvers
09 3753205
lief.cuyvers@vormingplus.be

Lief Cuyvers is educatief medewerker bij Vormingplus Gent-Eeklo. Ze werkt rond de thema’s gezondheid, persoonlijke ontwikkeling, communicatie en relatievaardigheid. Verder breekt ze ook graag een lans voor een duurzame samenleving en al wat daar aan kan bijdragen.

Winny Schaillée

winny.schaillee@pandora.be
Eva Rousselle
+32473746604
eva.rousselle@vormingplus.be

Eva Rousselle studeerde Filosofie en Vergelijkende Cultuurwetenschappen. Als vaste medewerker bij Vormingplus staat ze in voor het educatieve aanbod filosofie, zingeving en literatuur. Ze begeleidt al vijftien jaar filosofieleesgroepen en -cursussen. Daarnaast coördineert ze de projecten Dag van de Filosofie, Leesgroep in je bib en Komen Lezen.

Elisabeth Seeuws

elisabeth.seeuws@vormingplus.be
Tim Deschaumes
09 2242265
tim.deschaumes@vormingplus.be

Tim Deschaumes is stafmedewerker ICT, mediawijsheid en film bij Vormingplus. Als cinefiel verdiept hij zich vooral in filmesthetiek en filmgeschiedenis, met focus op 'art cinema' en Japanse cinema. Hij geeft ook filmintroducties en -lezingen bij de Vlaamse Dienst voor Filmcultuur, Cofib en PostX. Hij schrijft over film in De Geus en photogenie.be. Binnenkort brengt hij samen met Ive Verdoodt een website uit met teksten, stills en fragmenten over (on)bekende filmparels.

Brigitte Pattyn
09 2338232
pattynbrigitte@telenet.be

BRIGITTE PATTYN °1961
Kunsteducatie en creativiteit.

Met enthousiasme voor het creatief proces wil zij een ieder actief leren vormgeven en mondig maken in het leren omgaan met beeldtaal en beeldende kunst in een actuele context. Als educatief medewerker binnen Vormingplus plant en ontwikkelt zij creatieve en beschouwende kunstcursussen, actieve museumbezoeken en projecten op maat naar kwetsbare groepen. Vanuit vorm en kleur en waarneming als instrument geeft zij nieuwe impulsen om creativiteit te begeleiden.
Brigitte genoot een opleiding ‘Monumentale Kunsten aan het Hoger St Lucas instituut te Gent en Plastische Kunsten in Brugge ’.
Bewegelijk bouwde ze een brede onderwijservaring op, daarnaast werkte Brigitte in educatieve en creatieve projecten voor museum, culturele centra. Dynamiek en speelsheid kenmerken haar begeleiding.
www.brigittepattyn.be

Steve Maes

steve.maes@vormingplus.be

Coördinator

Melissa De Clippeleer

melissa.declippeleer@vormingplus.be
Maryvonne Kasier
09 3309029
maryvonne.kasier@gmail.com

Tijdschrift Vormingplus

Bekijk ons winteraanbod op Issuu.