Medewerkers

U bent hier

Home > Medewerkers

Brigitte Pattyn

Educatief stafmedewerker Cultuur & Filosofie

E-mailadres: brigitte.pattyn@vormingplus.be

Telefoon: 0468 32 84 05

 

Deborah Delva

Inschrijvingen en onthaal

E-mailadres: deborah.delva@vormingplusgent-eeklo.be

Telefoon: 09 224 22 65

 

Elisabeth Seeuws

Educatief stafmedewerker vrijwilligers

Telefoon: 0468 32 94 48
 

Eva Rousselle

Educatief stafmedewerker Cultuur & Filosofie en literatuur

E-mailadres: eva.rousselle@vormingplus.be

Telefoon: 0468 32 94 46
 

Fabienne Haerinck

Educatief stafmedewerker vrijwilligers, maatschappelijk kwetsbare groepen en regionale spreiding
 
Telefoon: 0468 32 94 74
 

Iciar Gandarias

Onderhoud en logistiek

E-mailadres: iciar.gandarias@vormingplus.be

Telefoon: 09 224 22 65

 

Janusz Vanhellemont

Educatief stafmedewerker Actualiteit & Samenleving

Telefoon: 0468 32 94 77
 

Lief Cuyvers

Educatief stafmedewerker Persoon & Welzijn

E-mailadres: lief.cuyvers@vormingplus.be
Telefoon: 0468 32 94 64

 

Myriam Pauwels

Inschrijvingen en onthaal
 
E-mailadres: myriam.pauwels@vormingplus.be
Telefoon: 09 224 22 65
 

Nel Van Vooren

Communicatiemedewerker
 
Telefoon: 0468 32 94 88
 

Sandrine DeWilde

Stafmedewerker regionale spreiding

E-mailadres: sandrine.dewilde@vormingplus.be
Telefoon: 0468 32 94 42

 

Sara Du Pont

Inschrijvingen en onthaal

E-mailadres: sara.dupont@vormingplus.be

Telefoon: 09 224 22 65

 

Steve Maes

Coördinator

E-mailadres: steve.maes@vormingplus.be
Telefoon: 09 224 22 65

 
 

Tim Deschaumes

Stafmedewerker Digitaal & Media

E-mailadres: tim.deschaumes@vormingplus.be
Telefoon: 0473 62 89 17

 

Tony Van De Veire

Personeel & financiën

E-mailadres: tony.vandeveire@vormingplus.be

Telefoon: 0468 32 84 03

 

Veerle Bosteyn

Organisatorische planning

E-mailadres: veerle.bosteyn@vormingplus.be
Telefoon: 0468 32 84 01

Tijdschrift Vormingplus

Bekijk ons winteraanbod op Issuu.